Pojedinačno nacionalno prvenstvo Srbije - Muškarci
3. kolo


Nosioci:
(1) Dejan Kovačević
(2) Oliver Ferenc
(3) Mladen Trivunović
(4) Tihomir Patrik
(5) Slavko Munitlak
(6) Čaba Feher
(7) Mladen Radosavljević
(8) Stefan Sekulić
(9) Uroš Janković
(10) Aco Babić
(11) Aleksandar Zec
(12) Ištvan Pejdl
(13) Darko Skenderović
(14) Filip Belić
(15) Milorad Adamović
(16) Dušan Ćuzović

1. tabla

  • (1) Dejan Kovačević (BLC)
    1. tabla, Last 128 - Best of 11 legs
    Bye
  • Josip Šarčević (BEČ) 6
    Stefan Jojić
    1. tabla, 11:00, Last 128 - Best of 11 legs
    Vladimir Kukić (JUN) 1
  • Strahinja Šarkoćević (KRN)
    1. tabla, Last 128 - Best of 11 legs
    Bye
  • Stefan Jojić (UCE)
    1. tabla, Last 128 - Best of 11 legs
    Bye
  • (1) Dejan Kovačević (BLC) 6
    Vladimir Kukić
    1. tabla, 11:40, Last 64 - Best of 11 legs
    Josip Šarčević (BEČ) 0
  • Strahinja Šarkoćević (KRN) 6
    Josip Šarčević
    1. tabla, 12:20, Last 64 - Best of 11 legs
    Stefan Jojić (UCE) 2
  • (1) Dejan Kovačević (BLC) 5
    Stefan Jojić
    1. tabla, 13:00, Last 32 - Best of 11 legs
    Strahinja Šarkoćević (KRN) 6

2. tabla

  • (16) Dušan Ćuzović (KRN)
    2. tabla, Last 128 - Best of 11 legs
    Bye
  • Viktor Korovljev (BEČ)
    2. tabla, Last 128 - Best of 11 legs
    Bye
  • Novak Kuzmanović (CRL)
    2. tabla, Last 128 - Best of 11 legs
    Bye
  • Miro Popara (ZAZ)
    2. tabla, Last 128 - Best of 11 legs
    Bye
  • (16) Dušan Ćuzović (KRN) 6
    Miro Popara
    2. tabla, 11:40, Last 64 - Best of 11 legs
    Viktor Korovljev (BEČ) 0
  • Novak Kuzmanović (CRL) 6
    Viktor Korovljev
    2. tabla, 12:20, Last 64 - Best of 11 legs
    Miro Popara (ZAZ) 3
  • (16) Dušan Ćuzović (KRN) 6
    Miro Popara
    2. tabla, 13:00, Last 32 - Best of 11 legs
    Novak Kuzmanović (CRL) 0

3. tabla

  • (8) Stefan Sekulić (BEČ)
    3. tabla, Last 128 - Best of 11 legs
    Bye
  • Alexander Kirilov (ZAZ)
    3. tabla, Last 128 - Best of 11 legs
    Bye
  • Branislav Đorđević (CRL)
    3. tabla, Last 128 - Best of 11 legs
    Bye
  • Nemanja Antić (KRN)
    3. tabla, Last 128 - Best of 11 legs
    Bye
  • (8) Stefan Sekulić (BEČ) 6
    Nemanja Antić
    3. tabla, 11:40, Last 64 - Best of 11 legs
    Alexander Kirilov (ZAZ) 1
  • Branislav Đorđević (CRL) 4
    Alexander Kirilov
    3. tabla, 12:20, Last 64 - Best of 11 legs
    Nemanja Antić (KRN) 6
  • (8) Stefan Sekulić (BEČ) 6
    Branislav Đorđević
    3. tabla, 13:00, Last 32 - Best of 11 legs
    Nemanja Antić (KRN) 5

4. tabla

  • (9) Uroš Janković (UCE)
    4. tabla, Last 128 - Best of 11 legs
    Bye
  • Milan Antonić (BEČ)
    4. tabla, Last 128 - Best of 11 legs
    Bye
  • Milan Milivojević (UCE)
    4. tabla, Last 128 - Best of 11 legs
    Bye
  • Marko Karamarković (BRK)
    4. tabla, Last 128 - Best of 11 legs
    Bye
  • (9) Uroš Janković (UCE) 6
    Marko Karamarković
    4. tabla, 11:40, Last 64 - Best of 11 legs
    Milan Antonić (BEČ) 0
  • Milan Milivojević (UCE) 5
    Milan Antonić
    4. tabla, 12:20, Last 64 - Best of 11 legs
    Marko Karamarković (BRK) 6
  • (9) Uroš Janković (UCE) 6
    Milan Milivojević
    4. tabla, 13:00, Last 32 - Best of 11 legs
    Marko Karamarković (BRK) 1

5. tabla

  • (4) Tihomir Patrik (JUN)
    5. tabla, Last 128 - Best of 11 legs
    Bye
  • Jasmin Osmanović (ŠAB)
    5. tabla, Last 128 - Best of 11 legs
    Bye
  • Zoran Krpučić (GER)
    5. tabla, Last 128 - Best of 11 legs
    Bye
  • Siniša Bojanić (JUN)
    5. tabla, Last 128 - Best of 11 legs
    Bye
  • (4) Tihomir Patrik (JUN) 6
    Siniša Bojanić
    5. tabla, 11:40, Last 64 - Best of 11 legs
    Jasmin Osmanović (ŠAB) 0
  • Zoran Krpučić (GER) 6
    Jasmin Osmanović
    5. tabla, 12:20, Last 64 - Best of 11 legs
    Siniša Bojanić (JUN) 2
  • (4) Tihomir Patrik (JUN) 6
    Siniša Bojanić
    5. tabla, 13:00, Last 32 - Best of 11 legs
    Zoran Krpučić (GER) 2

6. tabla

  • (13) Darko Skenderović (JUN)
    6. tabla, Last 128 - Best of 11 legs
    Bye
  • Radovan Torbica (BŠK)
    6. tabla, Last 128 - Best of 11 legs
    Bye
  • Mihajlo Đapić (ARW)
    6. tabla, Last 128 - Best of 11 legs
    Bye
  • Filip Bick (KRN)
    6. tabla, Last 128 - Best of 11 legs
    Bye
  • (13) Darko Skenderović (JUN) 6
    Filip Bick
    6. tabla, 11:40, Last 64 - Best of 11 legs
    Radovan Torbica (BŠK) 3
  • Mihajlo Đapić (ARW) 6
    Radovan Torbica
    6. tabla, 12:20, Last 64 - Best of 11 legs
    Filip Bick (KRN) 0
  • (13) Darko Skenderović (JUN) 6
    Filip Bick
    6. tabla, 13:00, Last 32 - Best of 11 legs
    Mihajlo Đapić (ARW) 1

7. tabla

  • (5) Slavko Munitlak (FAM)
    7. tabla, Last 128 - Best of 11 legs
    Bye
  • Vladimir Radovanović (LAP)
    7. tabla, Last 128 - Best of 11 legs
    Bye
  • Uroš Sekulić (ZAZ)
    7. tabla, Last 128 - Best of 11 legs
    Bye
  • Darko Đurović (LAP)
    7. tabla, Last 128 - Best of 11 legs
    Bye
  • (5) Slavko Munitlak (FAM) 6
    Darko Đurović
    7. tabla, 11:40, Last 64 - Best of 11 legs
    Vladimir Radovanović (LAP) 3
  • Uroš Sekulić (ZAZ) 0
    Vladimir Radovanović
    7. tabla, 12:20, Last 64 - Best of 11 legs
    Darko Đurović (LAP) 6
  • (5) Slavko Munitlak (FAM) 6
    Uroš Sekulić
    7. tabla, 13:00, Last 32 - Best of 11 legs
    Darko Đurović (LAP) 1

8. tabla

  • (12) Ištvan Pejdl (BEČ)
    8. tabla, Last 128 - Best of 11 legs
    Bye
  • Bojan Jovanović (CRL)
    8. tabla, Last 128 - Best of 11 legs
    Bye
  • Marko Popović (KRN)
    8. tabla, Last 128 - Best of 11 legs
    Bye
  • Kirill Voronov (ZAZ)
    8. tabla, Last 128 - Best of 11 legs
    Bye
  • (12) Ištvan Pejdl (BEČ) 5
    Kirill Voronov
    8. tabla, 11:40, Last 64 - Best of 11 legs
    Bojan Jovanović (CRL) 6
  • Marko Popović (KRN) 3
    Ištvan Pejdl
    8. tabla, 12:20, Last 64 - Best of 11 legs
    Kirill Voronov (ZAZ) 6
  • Bojan Jovanović (CRL) 6
    Marko Popović
    8. tabla, 13:00, Last 32 - Best of 11 legs
    Kirill Voronov (ZAZ) 4

9. tabla

  • (2) Oliver Ferenc (JUN)
    9. tabla, Last 128 - Best of 11 legs
    Bye
  • Darko Munitlak (FAM) 6
    Aleksandar Pružljanin
    9. tabla, 11:00, Last 128 - Best of 11 legs
    Nebojša Đukić (ŠAB) 0
  • Mirko Đukić (BEČ)
    9. tabla, Last 128 - Best of 11 legs
    Bye
  • Aleksandar Pružljanin (BRK)
    9. tabla, Last 128 - Best of 11 legs
    Bye
  • (2) Oliver Ferenc (JUN) 6
    Mirko Đukić
    9. tabla, 11:40, Last 64 - Best of 11 legs
    Darko Munitlak (FAM) 1
  • Mirko Đukić (BEČ) 0
    9. tabla, 12:20, Last 64 - Best of 11 legs
    Aleksandar Pružljanin (BRK) 6
  • (2) Oliver Ferenc (JUN) 6
    Darko Munitlak
    9. tabla, 13:00, Last 32 - Best of 11 legs
    Aleksandar Pružljanin (BRK) 0

10. tabla

  • (15) Milorad Adamović (ARW)
    10. tabla, Last 128 - Best of 11 legs
    Bye
  • Marko Kutijevac (GER)
    10. tabla, Last 128 - Best of 11 legs
    Bye
  • Aleksandar Ranković (ZAZ)
    10. tabla, Last 128 - Best of 11 legs
    Bye
  • Branko Stojanović (ZAZ)
    10. tabla, Last 128 - Best of 11 legs
    Bye
  • (15) Milorad Adamović (ARW) 6
    Branko Stojanović
    10. tabla, 11:40, Last 64 - Best of 11 legs
    Marko Kutijevac (GER) 3
  • Aleksandar Ranković (ZAZ) 6
    Marko Kutijevac
    10. tabla, 12:20, Last 64 - Best of 11 legs
    Branko Stojanović (ZAZ) 2
  • (15) Milorad Adamović (ARW) 6
    Branko Stojanović
    10. tabla, 13:00, Last 32 - Best of 11 legs
    Aleksandar Ranković (ZAZ) 1

11. tabla

  • (7) Mladen Radosavljević (MTD)
    11. tabla, Last 128 - Best of 11 legs
    Bye
  • Darko Ivanović (BEČ)
    11. tabla, Last 128 - Best of 11 legs
    Bye
  • Sava Kovačević (MTD)
    11. tabla, Last 128 - Best of 11 legs
    Bye
  • Aca Stojkov (BRK)
    11. tabla, Last 128 - Best of 11 legs
    Bye
  • (7) Mladen Radosavljević (MTD) 6
    Aca Stojkov
    11. tabla, 11:40, Last 64 - Best of 11 legs
    Darko Ivanović (BEČ) 0
  • Sava Kovačević (MTD) 6
    Darko Ivanović
    11. tabla, 12:20, Last 64 - Best of 11 legs
    Aca Stojkov (BRK) 0
  • (7) Mladen Radosavljević (MTD) 6
    Aca Stojkov
    11. tabla, 13:00, Last 32 - Best of 11 legs
    Sava Kovačević (MTD) 1

12. tabla

  • (10) Aco Babić (BLC)
    12. tabla, Last 128 - Best of 11 legs
    Bye
  • Saša Milanović (BRK)
    12. tabla, Last 128 - Best of 11 legs
    Bye
  • Nemanja Popović (UCE)
    12. tabla, Last 128 - Best of 11 legs
    Bye
  • Đorđe Joksimović (ZAZ)
    12. tabla, Last 128 - Best of 11 legs
    Bye
  • (10) Aco Babić (BLC) 6
    Đorđe Joksimović
    12. tabla, 11:40, Last 64 - Best of 11 legs
    Saša Milanović (BRK) 2
  • Nemanja Popović (UCE) 6
    Saša Milanović
    12. tabla, 12:20, Last 64 - Best of 11 legs
    Đorđe Joksimović (ZAZ) 1
  • (10) Aco Babić (BLC) 6
    Đorđe Joksimović
    12. tabla, 13:00, Last 32 - Best of 11 legs
    Nemanja Popović (UCE) 4

13. tabla

  • (3) Mladen Trivunović (RCK)
    13. tabla, Last 128 - Best of 11 legs
    Bye
  • Darko Davidović (FAM) 0
    Aleksandar Ćujić
    13. tabla, 11:00, Last 128 - Best of 11 legs
    Atila Kuruc (JUN) 6
  • Aleksandar Bogdanović (FAM)
    13. tabla, Last 128 - Best of 11 legs
    Bye
  • Aleksandar Ćujić (ŠAB)
    13. tabla, Last 128 - Best of 11 legs
    Bye
  • (3) Mladen Trivunović (RCK) 2
    Darko Davidović
    13. tabla, 11:40, Last 64 - Best of 11 legs
    Atila Kuruc (JUN) 6
  • Aleksandar Bogdanović (FAM) 6
    Mladen Trivunović
    13. tabla, 12:20, Last 64 - Best of 11 legs
    Aleksandar Ćujić (ŠAB) 5
  • Atila Kuruc (JUN) 6
    Aleksandar Ćujić
    13. tabla, 13:00, Last 32 - Best of 11 legs
    Aleksandar Bogdanović (FAM) 2

14. tabla

  • (14) Filip Belić (FAM)
    14. tabla, Last 128 - Best of 11 legs
    Bye
  • Mihajlo Zec (ŠAB)
    14. tabla, Last 128 - Best of 11 legs
    Bye
  • Dušan Pleskonjić (BRK)
    14. tabla, Last 128 - Best of 11 legs
    Bye
  • Aleksa Radojčić (MTD)
    14. tabla, Last 128 - Best of 11 legs
    Bye
  • (14) Filip Belić (FAM) 2
    Aleksa Radojčić
    14. tabla, 11:40, Last 64 - Best of 11 legs
    Mihajlo Zec (ŠAB) 6
  • Dušan Pleskonjić (BRK) 1
    Filip Belić
    14. tabla, 12:20, Last 64 - Best of 11 legs
    Aleksa Radojčić (MTD) 6
  • Mihajlo Zec (ŠAB) 6
    Dušan Pleskonjić
    14. tabla, 13:00, Last 32 - Best of 11 legs
    Aleksa Radojčić (MTD) 4

15. tabla

  • (6) Čaba Feher (JUN)
    15. tabla, Last 128 - Best of 11 legs
    Bye
  • Igor Voštić (BRK)
    15. tabla, Last 128 - Best of 11 legs
    Bye
  • Uroš Radojević (ZAZ)
    15. tabla, Last 128 - Best of 11 legs
    Bye
  • Alexander Ozeritskiy (ZAZ)
    15. tabla, Last 128 - Best of 11 legs
    Bye
  • (6) Čaba Feher (JUN) 6
    Alexander Ozeritskiy
    15. tabla, 11:40, Last 64 - Best of 11 legs
    Igor Voštić (BRK) 1
  • Uroš Radojević (ZAZ) 0
    Igor Voštić
    15. tabla, 12:20, Last 64 - Best of 11 legs
    Alexander Ozeritskiy (ZAZ) 6
  • (6) Čaba Feher (JUN) 6
    Uroš Radojević
    15. tabla, 13:00, Last 32 - Best of 11 legs
    Alexander Ozeritskiy (ZAZ) 2

16. tabla

  • (11) Aleksandar Zec (ŠAB)
    16. tabla, Last 128 - Best of 11 legs
    Bye
  • Aleksandar Todorović (LAP)
    16. tabla, Last 128 - Best of 11 legs
    Bye
  • Goran Urošević (LAP)
    16. tabla, Last 128 - Best of 11 legs
    Bye
  • Nebojša Višanović (ŠAB)
    16. tabla, Last 128 - Best of 11 legs
    Bye
  • (11) Aleksandar Zec (ŠAB) 6
    Nebojša Višanović
    16. tabla, 11:40, Last 64 - Best of 11 legs
    Aleksandar Todorović (LAP) 2
  • Goran Urošević (LAP) 6
    Aleksandar Todorović
    16. tabla, 12:20, Last 64 - Best of 11 legs
    Nebojša Višanović (ŠAB) 4
  • (11) Aleksandar Zec (ŠAB) 6
    Nebojša Višanović
    16. tabla, 13:00, Last 32 - Best of 11 legs
    Goran Urošević (LAP) 2

Last 16

  • Strahinja Šarkoćević (KRN) 6
    Novak Kuzmanović
    1. tabla, 13:40, Last 16 - Best of 11 legs
    (16) Dušan Ćuzović (KRN) 4
  • (8) Stefan Sekulić (BEČ) 6
    Marko Karamarković
    2. tabla, 13:40, Last 16 - Best of 11 legs
    (9) Uroš Janković (UCE) 3
  • (4) Tihomir Patrik (JUN) 4
    Mihajlo Đapić
    3. tabla, 13:40, Last 16 - Best of 11 legs
    (13) Darko Skenderović (JUN) 6
  • (5) Slavko Munitlak (FAM) 1
    Kirill Voronov
    4. tabla, 13:40, Last 16 - Best of 11 legs
    Bojan Jovanović (CRL) 6
  • (2) Oliver Ferenc (JUN) 6
    Aleksandar Ranković
    5. tabla, 13:40, Last 16 - Best of 11 legs
    (15) Milorad Adamović (ARW) 2
  • (7) Mladen Radosavljević (MTD) 6
    Nemanja Popović
    6. tabla, 13:40, Last 16 - Best of 11 legs
    (10) Aco Babić (BLC) 4
  • Atila Kuruc (JUN) 6
    Aleksa Radojčić
    7. tabla, 13:40, Last 16 - Best of 11 legs
    Mihajlo Zec (ŠAB) 4
  • (6) Čaba Feher (JUN) 6
    Goran Urošević
    8. tabla, 13:40, Last 16 - Best of 11 legs
    (11) Aleksandar Zec (ŠAB) 5
  • Strahinja Šarkoćević (KRN) 6
    Uroš Janković
    3. tabla, 14:20, Quarter-finals - Best of 11 legs
    (8) Stefan Sekulić (BEČ) 4
  • (13) Darko Skenderović (JUN) 6
    Slavko Munitlak
    5. tabla, 14:20, Quarter-finals - Best of 11 legs
    Bojan Jovanović (CRL) 2
  • (2) Oliver Ferenc (JUN) 1
    Aco Babić
    7. tabla, 14:20, Quarter-finals - Best of 11 legs
    (7) Mladen Radosavljević (MTD) 6
  • Atila Kuruc (JUN) 3
    Aleksandar Zec
    1. tabla, 14:20, Quarter-finals - Best of 11 legs
    (6) Čaba Feher (JUN) 6
  • Strahinja Šarkoćević (KRN) 6
    Bojan Jovanović
    3. tabla, 15:00, Semi-finals - Best of 11 legs
    (13) Darko Skenderović (JUN) 3
  • (7) Mladen Radosavljević (MTD) 6
    Atila Kuruc
    6. tabla, 15:00, Semi-finals - Best of 11 legs
    (6) Čaba Feher (JUN) 3
  • Strahinja Šarkoćević (KRN) 4
    Čaba Feher
    Center tabla, 15:40, Final - Best of 13 legs
    (7) Mladen Radosavljević (MTD) 7
Pojedinačno nacionalno prvenstvo Srbije
Pojedinačno nacionalno prvenstvo Srbije