Pojedinačno nacionalno prvenstvo Srbije
3. kolo


1. tabla

  • Goran Urošević (LAP)
    1. tabla, Last 32 - Best of 3 legs
    Bye
  • Branko Stojanović (ZAZ) 1
    Goran Urošević
    1. tabla, 11:00, Last 32 - Best of 3 legs
    Marko Kutijevac (GER) 2
  • Josip Šarčević (BEČ) 2
    Sladjana Pantić
    1. tabla, 12:00, Last 32 - Best of 3 legs
    Kirill Voronov (ZAZ) 1
  • Sladjana Pantić (ZAZ) 0
    1. tabla, 13:00, Last 32 - Best of 3 legs
    Uroš Radojević (ZAZ) 2
  • Goran Urošević (LAP) 1
    Kirill Voronov
    1. tabla, 15:00, Last 16 - Best of 3 legs
    Marko Kutijevac (GER) 2
  • Josip Šarčević (BEČ) 2
    Goran Urošević
    1. tabla, 16:00, Last 16 - Best of 3 legs
    Uroš Radojević (ZAZ) 0
  • Marko Kutijevac (GER) 2
    Uroš Radojević
    1. tabla, 17:00, Quarter-finals - Best of 3 legs
    Josip Šarčević (BEČ) 0

2. tabla

  • Nebojša Đukić (ŠAB) 2
    Ivan Cvetković
    2. tabla, 11:00, Last 32 - Best of 3 legs
    Tatijana Radojević (ZAZ) 0
  • Vladimir Radovanović (LAP) 2
    Tatijana Radojević
    2. tabla, 12:00, Last 32 - Best of 3 legs
    Aleksandar Todorović (LAP) 0
  • Aleksandar Pružljanin (BRK) 2
    Aleksandar Todorović
    2. tabla, 13:00, Last 32 - Best of 3 legs
    Jasmin Osmanović (ŠAB) 1
  • Nemanja Popović (UCE) 2
    Jasmin Osmanović
    2. tabla, 14:00, Last 32 - Best of 3 legs
    Ivan Cvetković (ZAZ) 1
  • Nebojša Đukić (ŠAB) 0
    Ivan Cvetković
    2. tabla, 15:00, Last 16 - Best of 3 legs
    Vladimir Radovanović (LAP) 2
  • Aleksandar Pružljanin (BRK) 1
    Nebojša Đukić
    2. tabla, 16:00, Last 16 - Best of 3 legs
    Nemanja Popović (UCE) 2
  • Vladimir Radovanović (LAP) 0
    Aleksandar Pružljanin
    2. tabla, 17:00, Quarter-finals - Best of 3 legs
    Nemanja Popović (UCE) 2

3. tabla

  • Igor Voštić (BRK) 0
    Aleksa Radojčić
    3. tabla, 11:00, Last 32 - Best of 3 legs
    Milan Milivojević (UCE) 2
  • Aleksandar Ranković (ZAZ) 1
    Igor Voštić
    3. tabla, 12:00, Last 32 - Best of 3 legs
    Zoran Krpučić (GER) 2
  • Alexander Ozeritskiy (ZAZ) 2
    Aleksandar Ranković
    3. tabla, 13:00, Last 32 - Best of 3 legs
    Nebojša Višanović (ŠAB) 0
  • Darko Đurović (LAP) 0
    Nebojša Višanović
    3. tabla, 14:00, Last 32 - Best of 3 legs
    Aleksa Radojčić (MTD) 2
  • Milan Milivojević (UCE) 0
    Darko Đurović
    3. tabla, 15:00, Last 16 - Best of 3 legs
    Zoran Krpučić (GER) 2
  • Alexander Ozeritskiy (ZAZ) 2
    Milan Milivojević
    3. tabla, 16:00, Last 16 - Best of 3 legs
    Aleksa Radojčić (MTD) 0
  • Zoran Krpučić (GER) 2
    Aleksa Radojčić
    3. tabla, 17:00, Quarter-finals - Best of 3 legs
    Alexander Ozeritskiy (ZAZ) 1

4. tabla

  • Đorđe Joksimović (ZAZ) 1
    Stefan Jojić
    4. tabla, 11:00, Last 32 - Best of 3 legs
    Dušan Pleskonjić (BRK) 2
  • Aca Stojkov (BRK) 0
    Đorđe Joksimović
    4. tabla, 12:00, Last 32 - Best of 3 legs
    Alexander Kirilov (ZAZ) 2
  • Saša Milanović (BRK) 2
    Aca Stojkov
    4. tabla, 13:00, Last 32 - Best of 3 legs
    Dejan Kovačević (BLC) 0
  • Miro Popara (ZAZ) 2
    Dejan Kovačević
    4. tabla, 14:00, Last 32 - Best of 3 legs
    Stefan Jojić (UCE) 0
  • Dušan Pleskonjić (BRK) 1
    Stefan Jojić
    4. tabla, 15:00, Last 16 - Best of 3 legs
    Alexander Kirilov (ZAZ) 2
  • Saša Milanović (BRK) 2
    Dušan Pleskonjić
    4. tabla, 16:00, Last 16 - Best of 3 legs
    Miro Popara (ZAZ) 0
  • Alexander Kirilov (ZAZ) 2
    Miro Popara
    4. tabla, 17:00, Quarter-finals - Best of 3 legs
    Saša Milanović (BRK) 0

Last 4

  • Marko Kutijevac (GER) 0
    Vladimir Radovanović
    Center tabla, 18:00, Semi-finals - Best of 3 legs
    Nemanja Popović (UCE) 2
  • Zoran Krpučić (GER) 1
    Saša Milanović
    Center tabla, 18:00, Semi-finals - Best of 3 legs
    Alexander Kirilov (ZAZ) 2
  • Nemanja Popović (UCE) 0
    Zoran Krpučić
    Center tabla, 19:00, Final - Best of 3 legs
    Alexander Kirilov (ZAZ) 2
Pojedinačno nacionalno prvenstvo Srbije
Pojedinačno nacionalno prvenstvo Srbije